Klubový závod

4. května 2008 v 15:54 |  Zkoušky (Exams)
V neděli 4.5.2008 proběhl na kynologickém cvičišti ZKO Ostrava-Svinov klubový závod. Přihlásili jsme se do kategorie FPR1 (stopařská zkouška).
Sam se evidentně na stopu opět těšil. Po nasátí pachu na nášlapu vystřelil jako šipka, zastavil ho až předmět, který označil sice zalehnutím, ale pomalým (tím jsme ztratili 3 bodíky). Jak na prvním, tak i na druhém úseku jsem na konci 10ti metrového vodítka za Samem doslova běžela, přičemž první lom Sam vypracoval přesně, u druhého lomu udělal oblouk (opět ztráta bodíků) a pak již klidným krokem stopoval na 3.úseku. Předmět, který stopu zakončoval, sice našel, ale nezalehl a šel dál (ztráta 10ti bodíků).
Ze 100 bodů máme 84 , celkově 2.místo.
Vzhledem k tomu, že s námi soutěžili i 2 pejsci o více než 2 roky starší (a zkoušku FPR1 již absolvovali), jsem se Samovým výsledkem spokojená, i když máme ještě hodně co dohánět. Sam za svůj výkon dostal vynikající klobásu a obrovskou pochvalu.
Pro úplnost ještě musím dodat, že v kategorii FPR1 byli celkem 4 pejsci, o umístění na 2. a 3. místě z důvodu rovnosti bodů rozhodoval los.
Za zaslání fotografií děkujeme Katce Dočekalové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama